⛺00-00 AĞUSTOS 2021 KARADENİZ YAYLALARINDA 8 GÜN TREKKING ARTVİN-RİZE -TRABZON


AŞAĞIDAKİ PROĞRAM 2021 YILI İÇİN HAZIRLIK AŞAMASINDAKİ ÖRNEKTİR. DETAYLAR VE GÜNCELLEMELER EN KISA ZAMANDA YAPILACAKTIR.

HER SENE TEKRAR YAPTIĞIMIZ, ALIŞKANLIK YAPAN, MÜTHİŞ BİR MACERAYA ÇIKMAYA NE DERSİNİZ. KARADENİZİ’N EN GÜZEL YAYLALARINDA YÜRÜMEYE, DELİ AKAN DERELERİNDEN GEÇMEYE, KAÇKAR-KARÇAL DAĞLARI ETEKLERİNDEKİ GÖLLERİ GÖRMEYE, ŞELALELERİNİ GEZMEYE, TAŞ KÖPRÜLERİNİ GÖRMEYİ, YÖRESEL LEZZETLERİNİ TATMAYA HAZIRMISINIZ.

9 TAM GÜN SÜRECEK BU FALİYETİMİZİN HER ANI MÜTHİŞ.

HIZLI HAREKET ETMEK, ULAŞIMI KOLAYLAŞTIRMAK, MÜMKÜN OLDUĞUNCA ÇOK YER GÖREBİLMEK İÇİN BU PROĞRAMDA SADECE 17 KİŞİ OLACAĞIZ.

BÖLGEDE ÇOK DEĞİŞKEN OLAN HAVA ŞARTLARINDAN DOLAYI VE YETERLİ LOJİSTİK DESTEĞİ ALABİLME AMAÇLI KONAKLAMAYI PANSİYON, OTEL, KÖY EVİ PLANLADIK.

FAALİYETİMİZ, TÜRKİYE DAĞCILIK FEDERASYONUNUN YETKİLENDİRDİĞİ YÜRÜYÜŞ LİDERLERİ EŞLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLUP, YÜRÜYÜŞ ESNASINDA İLK YARDIM ÇANTASI, YARALI SEDYESİ, BOYUNLUK, İNİŞ İPİ, GPS, TELSİZ GİBİ MALZEMELER YÜRÜYÜŞ LİDERİ TARAFINDAN TAŞINMAKTADIR.

PROĞRAMIMIZ

8 AĞUSTOS 2020 SABAH SAAT 09.00 DA KARS’TA BULUŞMAYLA BAŞLIYOR. 16 AĞUSTOS 2020 SAAT 20.00 DE TRABZON’DA BİTİYOR.

KARS’A GİDİŞ VE TRABZON’DAN DÖNÜŞ İÇİN ULAŞIMI HERKES KENDİ PLANLAYACAK OLUP, İSTEYEN UÇAK, OTOBÜS VEYA TREN TERCİH EDEBİLİR.

UÇAK BİLETİ TAVSİYELERİ:

07 AĞUSTOS 2020 (ANK-KARS)(ANADOLUJET SAAT:11.45) 1 GECE KARS KONAKLAYABİLİRLER. 16 AĞUSTOS 2020 (TRB-ANK)(ANADOLUJET SAAT:21.50)

ETKİNLİK PROĞRAMI:

08 AĞUSTOS: SABAH SAAT 9.00 DA KARS MERKEZDE BULUŞMA VE ARAÇ İLE ARTVİN ŞAVŞATA GEÇİŞ VE PANSİYONA YERLEŞME, ÖĞLEDEN SONRA KARAGÖL VE ÇİL GÖLÜ YÜRÜYÜŞLERİ. AKŞAM PANSİYON KONAKLAMA.

09 AĞUSTOS: KAHVALTI SONRASI TAMARA ODALAR MANASTIRI VE SU ATILAN ŞELALESİ YÜRÜYÜŞÜ. AKŞAM PANSİYON KONAKLAMA.

10 AĞUSTOS: KAHVALTI SONRASI, ARAÇ İLE SABAHTAN, KAÇKAR DAĞI ETEKLERİNDEKİ BEYAZSU YAYLASINA GEÇİYOR, FINDIK, BALCI VE ADAGÜL YAYLALARI BÖLGESİNDE YÜRÜYORUZ. AKŞAM KONAKLAMA BEYAZSU YAYLASI PANSİYONDA.

11 AĞUSTOS: KAHVALTI SONRASI KAÇKAR DAĞLARINA DOĞRU YÜRÜYÜŞ YAPARAK, YILDIZ GÖLÜ NE DOĞRU YÜRÜYORUZ. HAVA DURUMUNUN İYİ OLMASI DURUMUNDA PERFORMANSI İYİ OLANLARLA KARÇAL ZİRVE YAPACAĞIZ. AKŞAM KONAKLAMA BEYAZSU YAYLASI PANSİYONDA.

12 AĞUSTOS: KAHVALTI SONRASI, BEYAZSU YAYLASINDAN BAŞLAYACAK YÜRÜYÜŞÜMÜZ, HEBA YAYLASI VE BORÇKA KARAGÖL’E KADAR DEVAM EDECEK. AKŞAM SAATLERİNDE ULAŞACAĞIMIZ KARAGÖL’DEN ARAÇLA KALACAĞIMIZ PANSİYONA GEÇECEĞİZ. AKŞAM YEMEĞİ VE KONAKLAMA ARALIK KÖYÜNDE.

13 AĞUSTOS: KAHVALTI SONRASI ARAÇLA RİZE, ÇAMLIHEMŞİN, FIRTINA VADİSİ ÜZERİNDEKİ, ÜÇ GÜN KALACAĞIMIZ PANSİYONUMUZA GEÇİYORUZ. GİDERKEN, YOL ÜZERİ ARHAVİ MENÇUNA, ÇİFTE KÖPRÜ, LÖME, FIRTINA VADİSİ GÖRECEĞİMİZ YERLER ARASINDA. AKŞAM YEMEĞİ VE KONAKLAMA PANSİYON.

14 AĞUSTOS: KAHVALTI SONRASI ARAÇLA SAL YAYLASI BÖLGESİNE GİDİP, SAL, POKUT, HAZİNDAĞ,YAYLALARINDAN PALOVİT ŞELALESİNE YÜRÜYEREK İNİYORUZ. AKŞAM YEMEĞİ VE KONAKLAMA PANSİYON.

15 AĞUSTOS:  KAHVALTI SONRASI ARAÇLA, VERÇENİK YAYLASI BÖLGESİNE GİDİP, LEĞEN DERESİ BOYUNCA, VERÇENİK DAĞI ETEKLERİNDE AT VE KAPILI GÖLLERİ YAKINLARINDA YÜRÜYORUZ. AKŞAM KONAKLAMA PANSİYON.

16 AĞUSTOS: KAHVALTI SONRASI ARAÇLA TRABZON UZUNGÖL ÜZERİNDEN DEMİRKAPI YAYLASINA GEÇECEK AYGIR VE BALIK GÖLLERİ YAKINLARINDA YÜRÜYECEĞİZ. YÜRÜYÜŞÜMÜZ SONUNDA SAAT 20.00 DA TRABZON HAVAALANI VE OTOBÜS TERMİNALİNDE VEDALAŞIP, AYRILIYORUZ.  

YOLCULUĞUMUZ BOYUNCA ÖĞLEN KUMANYALARI İÇİN ALIŞ VERİŞ YAPABİLECEĞİMİZ YERLER MEVCUTTUR.

EKİP LİDERİ, HAVA ŞARTLARINA KATILIMCILARIN PERFORMANSINA GÖRE PROĞRAMDA DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR.

KARADENİZ ŞARTLARININ ZORLU OLDUĞUNU DÜŞÜNEREK, POZİTİF, EKİP RUHUNA GÖRE BİRLİKTE HAREKET EDEBİLEN, YARDIMLAŞMA RUHUYLA HAREKET EDEBİLEN, ÜST DERECEDE KONFOR ARAMAYANLARIN KATILMASI, BU FALİYETİ BAŞARI İLE BİTİRECEĞİMİZ BİR SONUCA GETİRECEKTİR.

ÜCRETE DAHİL OLANLAR:

8 GECE OTEL, KÖY EVİ, PANSİYON ŞEKLİNDE KONAKLAMA,

KARS TAN BAŞLAYAN TRABZONDA BİTEN TÜM ARAÇLI TRANSFERLER,

ARAÇ İLE GİRİLEN MİLLİ PARK ÜCRETLERİ, SEYAHAT SİGORTASI

8 KAHVALTI, 8 AKŞAM YEMEĞİ

SEYAHAT SİGORTASI DAHİL 2.000TL.DİR.

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR:

KARS’A GİDİŞ, TRABZON’DAN ANKARA’YA DÖNÜŞ VASITA ÜCRETİ, ÖĞLE KUMANYALARI.

ORGANİZASYON SORUMLUSU:
ÖZGÜR ÖZEN
0 532 724 22 06

KATILMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIN SADECE FACEBOOK ÜZERİNDEN DEĞİL, TELEFON İLE İLETİŞİM KURUP BİNECEKLERİ DURAĞI VE İLK DEFA KATILACAKLAR İÇİN TC KİMLİK NUMARALARINI (SEYAHAT SİGORTASI İÇİN) BİLDİRMELERİ, GEREKMEKTEDİR.

ÖZGÜR ROTA, EŞ-DOST TURİZM SEYAHAT ACENTESİNE AİT BİR MARKA OLUP, FAALİYETLERİMİZ TÜRSAB A/3132 GÜVENCESİ İLE GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR.

İNSTAGRAM: ÖZGÜROTA VE www.ozgurota.com

ADRES : SELANİK CAD. NO:29/8  KIZILAY/ANK.

GEREKEN MALZEMELER:
-GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ, ŞAPKA, YAĞMURLUK, DÜDÜK, KAFA LAMBASI, TERLİK, HAVLU.

-ATIŞTIRMALIK ABUR CUBURLAR.

-FOTOĞRAF MAKİNESİ.

-ÖZEL İLAÇLARIMIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir