25-30 EKİM 2019 LİKYA YOLU PATARA-KAŞ ETAPLARI (TREKKING) OTEL KONAKLAMALI

29 Ekim resmi tatilini değerlendirerek, Likya Yolu etaplarını yürümeye devam ediyoruz.

Her dakikasından keyif alacağınız, seyretmeye, yürümeye, fotoğraf çekmeye, yüzmeye doyamayacağınız rotalarla dolu bir serüven.

Patara Plajından, Kaş’a kadar dört günlük, Likya Yolunun en güzel etaplarından.

Etap sonlarında denize girebileceğimiz gibi otelimizin havuzundan da faydalanacağımızı hatırlatır, mayoları unutmamanızı tavsiye ederiz.

Etkinlik sonuda Kaş’taki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Fener alayı ve Cumhuriyet Yürüyüşünde olmakla da ayrı bir mutluluk yaşayacağız.

Otelimiz Kaş yakınlarında olup, uygun fiyatla akşam yemeğinizi yiyebilirsiniz. Her akşam grup olarak belirleyeceğimiz saatlerde Kaş’a araçla gidilecektir. Yemek ve ihtiyaçlarımızı oradan da karşılayabilirsiniz. Odalar, 2-3-4 kişilik olup, klima, banyo havlusu ve saç kurutma makinesi mevcuttur.

Programdaki tüm yürüyüşlerin zorluk derecesi orta olup, yürüyüşlerde zorlanmanız veya denizi tercih etmeniz durumunda aracımız sizi Kaş’ın en güzel koylarına götürecektir.

Talebin çok olmasını beklediğimiz bir etkinlik olup, kararınızı son dakikaya bırakmamanızı, programınızı erkenden yapmanızı tavsiye ediyoruz.

ETKİNLİK PROĞRAMI  :

1.GÜN : 25 Ekim 2019 Cuma : Aşağıdaki duraklardan saat 22.00 itibarıyla hareketle tüm katılımcılarımızı alarak yola çıkıyoruz.

2.GÜN : 26 Ekim 2019 Cumartesi : Sabah direk otelimize yerleşiyor ve serpme kahvaltımızı alıyoruz. Sonrasında ‘Kalkan-Delikkemer-Patara’ rotasını (13 km) yürüyoruz. Yürüyüş sonu Patara Plajında yüzme. Sonrasında alışveriş ve akşam yemeği için serbest zaman sonrası konaklama otelimizde.

3.GÜN : 27 Ekim 2019 Pazar : Sabah otelde alacağımız serpme sabah kahvaltısı sonrasında, aracımızla rotamızın başladığı noktaya gidecek ve ‘Sarıbelen-Bezirgan-Kalkan’ rotasında (14 km) muhteşem manzara ve görsellik içinde yürüyeceğiz. Yürüyüş sonu Kaputaş Plajında yüzme. Sonrasında alışveriş ve akşam yemeği için serbest zaman sonrası konaklama otelimizde.

4.GÜN : 28 Ekim 2019 Pazartesi : Sabah otelde alacağımız serpme sabah kahvaltısı sonrasında, aracımızla rotamızın başladığı noktaya gidecek ve ‘Sarıbelen-Gökçeören-Hacıoğlan Deresi’ rotasında (14 km)  Orman içinde yürüyeceğiz. Sonrasında alışveriş ve akşam yemeği için serbest zaman sonrası konaklama otelimizde.

5.GÜN : 29 Ekim 2019 Salı : Sabah otelde alacağımız serpme sabah kahvaltısı sonrasında, aracımızla rotamızın başladığı noktaya gidecek ve ‘Hacıoğlan Deresi-Çukurbağ-Kaş’ rotasında (14 km) muhteşem manzara ve görsellik içinde yürüyeceğiz. Yürüyüş sonu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Etkinliklerine katılım. Saat 21.30 Ankara’ya hareket.

6.GÜN : 30 Ekim 2019 Çarşamba : Sabah saat 06.00 itibariyle Ankara’da olmayı planlıyoruz.

Yürüyüş faaliyetlerimiz, Türkiye Dağcılık Federasyonunun yetkilendirdiği Yürüyüş Liderleri eşliğinde gerçekleştirilecek olup, yürüyüş esnasında ilk yardım çantası, yaralı sedyesi, boyunluk, iniş ipi, gps, telsiz gibi malzemeler Yürüyüş Lideri tarafından taşınmaktadır.

 Etkinlik Başlangıcı     : 25 Ekim 2019  Cuma gece saat 22.00
 Etkinlik Bitiş               : 30 Ekim 2019  Çarşamba sabah saat 06.00

DURAK:

22.00 Kumrular-İzmir Caddesi Kesişimi 
22.05 Milli Kütüphane 
22.10 Armada AVM
22.15 Cepa AVM
22.20 Ümitköy Köprü Altı 
22.25 Gordion AVM   
22.30 Anse AVM (Bağlıca Kavşağı) 

Dönüşte, belirlenen durakların karşı yönünde duracaktır. Araç büyüklüğümüz, katılımcı sayısına göre tespit edilmekte olup; bu etkinlik için, yol imkanlarına göre 19 veya 30 kişilik araç tercih edilecektir.

Tam zamanında durağımızda olursak, bizden sonrakileri bekletmemiş oluruz.

Yürüyüşe yeni başlamak isteyenlerin özellikle telefon edip, ayrıntılı bilgi alması, kendisinin bu yürüyüşe uygun olup olmadığını öğrenmesi, hangi malzemelere ihtiyacı olabileceği konularında bilgi alması uygun olacaktır.

ÜCRET VE DAHİL HİZMETLER  :

3 gece Otel konaklama, 4 kahvaltı, gidiş-dönüş, tüm Araçlı transferler, rehberlik, araç içi sıcak ikramları, Seyahat Sigortası dahil,

Nakit Ödeme, otel Konaklamalı 750 TL. olup, ödemenizi fatura karşılığı nakit veya Visa ile yapabilirsiniz.


KAYIT VE BİLGİ  :
Özgür ÖZEN  0 532 724 22 06

Katılmak isteyen arkadaşların sadece facebook üzerinden değil, mutlaka telefon ile iletişim kurmaları ve yasa gereği tc kimlik numaralarını bildirmeleri gerekmektedir)

Özgür Rota, Eş-Dost Turizm Seyahat Acentesine ait bir marka olup, faaliyetlerimiz Türsab A/3132 güvencesi ile gerçekleştirilmektedir.

instagram: özgürota ve www.ozgurota.com Adres : Selanik Cad. No:29/8  Kızılay/Ank.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir