BOLU-YEDİGÖLLER 08 KASIM 2019 CUMA (kültür turu)

Türkiyede sonbaharın renklerini gösterdiği en güzel noktası Bolu-Yedigöller deyiz. Hafta sonu çok kalabalık, ama hafta içi sessiz sakin Yedigöller de güzel bir gün geçirelim istedik.  

Huzur ve sakinliğin yeri Cennetten bir köşe Yedigöller hakkında küçük bir bilgi Milli Parkta hâkim bitki örtüsü kayın ağaçlarıdır. Ayrıca meşe gürgen kızılağaç karaçam sarıçam köknar karaağaç ıhlamur porsuk gibi değişik tür ağaçlar da görülmektedir. Etkili koruma ile parkın içerisinde ve yakın çevresindeki sahalarda sayıları artan geyik karaca kurt tilki sincap tavşan türleri bulunmaktadır.

ETKİNLİK PROĞRAMI: 

Aracımız sabah 07.30 da ilk duraktan hareket ediyor. Tüm arkadaşlarımızı aldıktan sonra, kahvaltımızı araç içinde çay sandviç şeklinde yapıyoruz.

Öğle saatlerinde Kapankaya Seyir Terası manzarasından sonra sizin için hazırlanmış sucuk, köfte, tavuk mangallıklarımızla karnımızı doyurup,  çayımızı içiyoruz. Öğle yemeğimizin ardından sırasıyla Sazlıgöl, İncegöl, Nazlıgöl, Kurugöl Yedigöller Şelalesi, Dilek çeşmesi, Deringöl, Büyükgöl ve son olarak Seringölü gezdikten sonra isteyen konuklarımız serbest zamanın tadını Büyükgölün etrafında çıkartabilirler.Sonrasında Yedigöller Milli Parkında saat 17.00 ye kadar tüm doğal güzellikleri tek tek geziyoruz. Saat 17.00 hareketle Ankara ya dönüşe geçiyoruz.

ARAÇ DURAK VE SAATLERİ:

7.30  Necatibey Cadde Boyunca
7.35  Milli Kütüphane
7.40  Armada
7.45  Cepa
7.50  Acity
7.55  Batıkent Carrefour 8.00  Şaşmaz
8.10  Göksu

GEZİ MALİYETİMİZ :

Gidiş, Dönüş, Tüm Araçlı Transferler, Profesyonel Rehberlik, Seyahat Sigortası, İkram sıcak içecek, Sandviç kahvaltı, Öğlen Karışık Mangallık dahil

Nakit Ödeme 130 TL. Kredi kartı tek çekim 133 TL.

Ödemenizi Fatura Karşılığı Nakit veya Visa Kart ile araç içinde yapabilirsiniz.


ORGANİZASYON SORUMLUSU:
Özgür ÖZEN 0 532 724 22 06

(Katılmak isteyen arkadaşların sadece facebook üzerinden değil, mutlaka telefon ile iletişim kurmaları, tc kimlik numaralarını bildirmeleri yasa gereğidir)

Özgür Rota, Eş-Dost Turizm Seyahat Acentasına ait bir marka olup, faaliyetlerimiz Türsab A/3132 güvencesi ile gerçekleştirilmektedir.

Grubumuz hakkında detaylı bilgiye facebook gruplarda: Özgür Rota ınstagram: özgürota ve www.ozgurota.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir