⛵MAVİ YOLCULUK BOZBURUN (Haftalık Gulet Kiralama)

(GRUP OLARAK VEYA AİLENİZ İLE KATILIMLAR İÇİN FARKLI BÖLGE VE TARİHLERDE ÖZEL PLANLAMALAR YAPILABİLİR.)

MARMARİS BOZBURUN

MAVİ TUR İLE KENDİNİZİ HAYATIN MAVİSİNE BIRAKIN

TUR TARİHLERİ:

MAYIS-HAZİRAN-TEMMUZ-AĞUSTOS-EYLÜL-EKİM

Sizin için muhteşem bir yaz tatili planı yaptık. Her sabah başka bir koyda uyanmak, sabah kahvaltınızı, akşam yemeğinizi denizin ortasında yapmak, derin sularda balık avlamak. Haydi, derin mavilere doğru yelken açmaya ne dersiniz… Eşsiz güzelliklerdeki koylarımızı birde denizden keşfetmek. Düşünmek bile muhteşem.

KİŞİ SAYISI VE TEKNE ÖZELLİKLERİNE GÖRE GÜNCEL FOTOĞRAFLARI PAYLAŞABİLİRİZ.

Tekne Tipi: Geleneksel Ahşap Gulet (M/S) Tekneye Biniş: Bozburun Liman Biniş Saati: C.Tesi 15:30 dan itibaren Tekneden İniş: 9.00 Bozburun Limanı İniş Saati: Kahvaltıdan sonra sabah 09:00

1.Gün: Cumartesi, Bozburun Limanda bekleyen teknemize Saat 15.30 dan itibaren yerleşebilirsiniz. İlk gün servis akşam yemeği ile başlar ve geceleme Ada Boğazında yapılır, tur programı ve tekne hakkında temel bilgiler verilir. 2.Gün: Kahvaltıdan sonra  Hisarönü Körfezi ne doğru seyre başlanır. Bencik ve Emel Sayın Koyu. 3.Gün: Sığ Limanı, Selimiye (tercih durumuna göre Kızkumu) 4.Gün:  Germe Koyu, Koca Ada. 5.Gün:  Koca bahçe, Dirsek bükü koyları. 6.Gün:  Tavşan bükü, Bozen Koyları. 7.Gün:  Akvaryum, Datbükü, Akşam 17.30 Bozburun Limana ulaşma ve limanda teknede konaklama. 8.Gün:  Cumartesi, Kahvaltıdan sonra 09.00 da tekneden ayrılıp, dönüş yolculuğuna başlıyoruz.

*Koyların doluluk durumuna göre, deniz ve hava koşullarına bağlı olarak, konukların emniyeti ve rahatı için tur programında değişiklikler yapabilir.

Teknede kişi kapasitesi sınırı olduğundan ve can güvenliği açısından (sahil güvenlik kontrol ediyor) üzülerek çocuklar için indirim uygulayamıyoruz.

*TEKNE HER YENİ TURDA, UZMAN EKİPÇE KOMPLE DEZENFEKTE EDİLİR. *LİMAN MÜDÜRLÜĞÜNE KAYITLI VE SAĞLIK KAYITLARI TAKİP EDİLEN PERSONEL ÇALIŞTIRILIR.

KONAKLAMA: 7 Gece-8 Gün teknede konaklama.  14 kişilik (5 Frenç-2 Twin) 7 kamarası bulunan teknenin, her odasında sıcak sulu duş ve wc var. Bir kişilik kano, subboart, motor boat, ortak kullanımlı buzdolabı, müzik sistemi, sınırlı wi-fi mevcuttur. 

ULAŞIM:Ulaşım herkesin kendi imkanı ile sağlanacaktır. Ulaşım Tavsiyesi : Cuma akşam 23.00 sularında Ankara’dan otobüs ile hareketle Marmaris’e. Marmaris terminalden de Bozburun’a dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Teknemiz sizi Bozburun sahilinde bekliyor olacak.

YEMEK MENUSU Kahvaltı : 7 öğün sabit olarak; 2 çeşit reçel, bal, tereyağı, yeşil zeytin, siyah zeytin, beyaz peynir, kaşar peyniri, yumurta(hergün sıcaklar değişir), domates, salatalık, meyve, sut, limitsiz cay ve kahve

Öğlen Yemeği : 6 öğün farklı olarak; Sebzeli yemekler, taze fasulye, patlıcan musakka, biber dolması, karnıyarık, fırında makarna pirinç pilavı, bulgur pilavı, makarna ceşitleri, salata ceşitleri, yoğurtlu kızartma, cacık, komposto, meyve.

Cay Saati : 7 öğün farklı olarak; Limitsiz cay, kahve, bisküvi, kek çeşitleri, sigara böreği.

Akşam Yemeği : 7 öğün farklı olarak; Balık ızgara, balık tava, ızgara köfte, et-tavuk sote, Salata çeşitleri, pirinç pilavı, bulgur pilavı, makarna çeşitleri. Barbunya pilaki, patates püre, yoğurtlu semizotu, piyaz, karışık kızartma, cacık, garnitür. Tatlı veya meyve (Her akşam iki çeşit meze)

Corona ile ilgili tüm tedbirler alınacak olup, tekneye binmeden önce komple sterilizasyon yapılacaktır. Ülke genelinde uygulanabilecek yasaklama halinde, tüketici lehine iptal, erteleme, bir sonraki seneye erteleme gibi tüm tedbirler alınacaktır.

ÜCRET : 0.000.-TL . (Rezervasyonda 0.000 tl. Mayıs Sonuna kadar 0.000 tl. kalanı çıkış tarihinden önceki hafta banka hesabına) Peşin ödemede 0.000 tl. (20 Şubata kadar) 1 Mayıstan sonra katılım fiyatı 0.000 tl.dir.

ÜCRETE DAHİL OLANLAR: *Tam Pansiyon Konaklama ( Kahvaltı-Oğle yemeği-5 cayı kek, biskuvi ve aperatif servisi- Akşam yemeği) *Su, Ayran, Cola, Fanta, Meyve Suyu, Soda, Çay, *Liman masrafları ve cıkış işlemleri *Seyir Belgesi ve gerekli işlemler icin gemi acentesi masrafları. *Palamar Ucretleri,Murettebat servisi,Kullanma suyu,Dizel ve Benzin masrafları *Temiz nevresim ve Banyo havlularının temini(Deniz havlusu verilmez) ekipmanların ucretsiz kullanımı (Maske, Palet, Şnorkel, Olta takımları, v.b…) *Yat sigortası (Kişisel seyahat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz). *Tum misafirlerimize yetecek sayıda guneşlenme minderi *Cep telefonu şarj imkanı (12 ve 24volt jeneratorlu teknelerde 220v ) *Alkollü içecekleri dışarıdan satın alıp, tekneye getirebilir, buzdolabını kullanabilirsiniz. *Seyahat sigortası tüm rehberlik hizmetleri.

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR: *Müze, Antik Kent ve ören yeri giriş ücretleri. *Tekne personeline verilecek bahşişler. *Karada ve denizde yapılacak ekstra geziler (Su sporları, Yamac paraşutu v.b.)


KAYIT VE BİLGİ  :
ÖZGÜR ÖZEN 
+90 532 724 22 06

Faliyetlerimiz Özgür Rota Turizm Seyahat Acentesi Türsab A/12269 güvencesi ile gerçekleştirilmektedir.

İNSTAGRAM : ozgurota

WEB : www.ozgurota.com

FACEBOOK : gruplar içinde “Özgür Rota”

TWITTER : Özgür Rota

Gereken malzemeler:
-Mayo, Terlik, Havlu, Palet, Deniz Gözlüğü, Güneş Kremi….. -Atıştırmalık abur cuburlar, -Şapka, Güneş Gözlüğü, —
-Fotoğraf Makinesi

#doğayürüyüşü  #trekking  #ankaratrekking  #köyceğizgezi  #mauntain  #yürüyüş  #günübirlikyürüyüş  #doğadakal  #theecotrail  #hiking  #likyayolu  #kariayolu  #doğagezi  #doğarehberi  #yürüyüşlideri  #ankaragezi  #kamp  #likyaway  #caria road  #lycia  #gezi  #view  #maviyolculuk  #karadenizyayla  #gürcistan  #tiflis  #yurtdışıtrekking  #kampateşi #maviyolculuk #sailling

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir