DALYAN, GÖCEK, FETHİYE DENİZ KEYFİ 8 Gün 6 Gece Otel Konaklama

DÖNEMLER : 11-18 HAZİRAN 18-25 HAZİRAN 25 HAZİRAN – 02 TEMMUZ 02 TEMMUZ – 09 TEMMUZ

Kimileri kafasını dağıtmayı, dinlenmeyi, kimileri ise yeni yerler keşfetmeyi, farklı deneyimler yaşamayı tercih eder tatillerinde. Biz sizin için hepsini bir araya getirdik. Tercih sizin.

Bakmaya doyamayacağınız görsellikleri ile tarihin içinde bir yola çıkacak, denizle ormanın iç içe olduğu, çeşitli kuş ve balıkların, hatta Caretta Caretta ların yaşama ve üreme alanı olan dünyaca ünlü su havzasını görecek, kaya mezarları ile nehir kıyısındaki bu muhteşem bölgede kalıp, en güzel koylarda tatilin keyfine varacağız.

ETKİNLİK PROĞRAMI:

1.GÜN (CUMA) : Aşağıdaki duraklardan, belirtilen saatlerde, misafirlerimizi alarak hareket ediyoruz.

2.GÜN (C.TESİ) : Sabah 9.00 civarı otelimize ulaşıyor, kahvaltımızı alıp, odalarımıza yerleşiyoruz. Yol yorgunluğunu atmak için ilk gününüzü otel havuzunda geçiriyoruz. Gün boyu serbest zaman.

3.GÜN (PAZAR) : Sabah kahvaltımızın ardından saat 10.30 hareketle İztuzu Plajına gidiyoruz. Saat 17.30 a kadar burada deniz keyfi sonrası otelimize dönüyoruz. İztuzu plajında yeme-içme, duş-wc..vb ihtiyaçlarınızı karşılayacak tesis vardır.

Günün alternatif proğramı: Dalyan’dan motor tekne ile nehir turu ile kükürtlü suya gidilecek. Burada çamur banyosu sonrası kooperatif restoranında alacağımız yemek sonrası yine su kanalları arasından Kaunos Kaya mezarları görselleri eşliğinde İztuzu Plajına ulaşacağız. Bölgede Caretta Carettaları, yumurtlama alanlarını ve bir çok kuş çeşidini de görme imkanı bulacaksınız.  Saat 17.00 a kadar burada deniz keyfi sonrası tekne ile dönüyoruz.

Otelde alacağımız akşam yemeği sonrası serbest zaman. Otelimiz Dalyan merkeze yürüme mesafesinde olup, burada birçok eğlence merkezi vardır.

4.GÜN (PAZARTESİ) : Sabah kahvaltımızın ardından saat 10.30 hareketle, bölgenin en güzel koylarından biri olan Göcek-İnlice Plajına gidiyoruz. Saat 17.00 a kadar burada deniz keyfi sonrası otelimize dönüyoruz. Göcek-İnlice plajında yeme-içme, duş-wc..vb ihtiyaçlarınızı karşılayacak tesis vardır.

Günün alternatif proğramı: Göcek’ten günlük gezi teknemiz ile Oniki Adalar turuna çıkacağız, kaptanımız sizi öğlen teknede alacağınız mangal keyfide dahil en güzel koylarda yüzme imkanı bulacağız. Tekne turu sonunda araç ile otele dönüyoruz.

Otelde alacağımız akşam yemeği sonrası serbest zaman. Otelimiz Dalyan merkeze yürüme mesafesinde olup, burada bir çok eğlence merkezi vardır.

5.GÜN (SALI) : Sabah kahvaltımızın ardından saat 10.30 hareketle, bölgenin en güzel koylarından biri olan Sarıgerme Plajına gidiyoruz. Saat 17.00 a kadar burada deniz keyfi sonrası otelimize dönüyoruz. Sarıgerme plajında yeme-içme, duş-wc..vb ihtiyaçlarınızı karşılayacak tesis vardır.

Günün alternatif proğramı: Dalaman çayında 16 km ve tam gün süren, inanılmaz bir nehir macerası yaşayabilir, muhteşem manzaranın, yazın sıcağında serinlemenin tadını çıkarabilirsiniz. Parkur ortalarında öğle yemeği sunumu vardır.

Otelde alacağımız akşam yemeği sonrası serbest zaman.

6.GÜN (ÇARŞAMBA) : Sabah kahvaltımızın ardından saat 9.30 hareketle Fethiye Ölü denize gidiyoruz. Gün boyu milli park sınırları içindeki dünyaca ünlü plajdayız. Saat 17.00 hareketle otelimize dönüyoruz. Ölüdeniz milli parkta plajında yeme-içme, duş-wc..vb ihtiyaçlarınızı karşılayacak tesis vardır.

Günün alternatif proğramı: Yamaç Paraşütü heyecanı. Fethiye Babadağı 1960 metreden 30 dk süren eşi benzeri olmayan bir deneyim yaşayabilir, unutamayacağınız performans fotoğrafları alabilirsiniz.Uçuş sonu deniz keyfi yapabilirsiniz.

Otelde alacağımız akşam yemeği sonrası serbest zaman.

7.GÜN (PERŞEMBE) : Sabah kahvaltımızın ardından saat 10.00 hareketle Toparlar Şelalesine. Sonrasında Ekincik’e gidiyoruz. Gün boyu plajdayız. Plajda yeme-içme, duş-wc..vb ihtiyaçlarınızı karşılayacak tesis vardır. Ekincik Plajından saat 17.00 ayrılıyoruz. Dönüşte Köyceğiz merkezde 1,5 saat serbest zaman vereceğiz. Bu şirin kasabamızı gezebilir, alışveriş yapıp, göl manzarasında çayınızı içebilirsiniz.  Sonrasında otele dönüyoruz.

Günün alternatif proğramı: Özellikle Kükürtlü suyu ve çamur banyosu ile ünlü, 2.000 yıllık bir tarihi olan Sultaniye Kaplıcalarına gidiyoruz. Burada şifalı havuzlara girip, çamur banyosu yapabilirsiniz. Öğleden sonra Ekincik plajında deniz keyfine devam edebiliriz.

Otelde alacağımız akşam yemeği sonrası serbest zaman.

8.GÜN (CUMA) : Sabah Kahvaltımızı otelde yaptıktan sonra Saat 11.00 hareketle Ankara’ya dönüşe geçiyoruz.Akşam saat 21.00 da Ankara’da olmayı planlıyoruz.

Alternatif proğram fiyatları, katılımcı sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple, alternatif proğramları en uygun fiyatlarla oluşturup, sizlere sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Konaklamamız, 4****Dalyan Grand Emir Hotel de yapılacaktır.

Hafta sonu yasakları olması durumunda proğramımız otelde devam edecektir.

İsteyenler proğram dışı olarak otelde kalıp, otel olanaklarından faydalanabilirler.

ARAÇ DURAK VE HAREKET SAATLERİ :

23.00  Kumrular 23.10  Armada 23.20  Ümitköy 23.30  Yaşamkent

UÇAK HAREKET SAATLERİ :

Türkiye’nin her yerinden uçakla gelecek misafirlerimiz, Dalaman Hava Limanında proğramımıza dahil olabilirler.

Uçak, tarih ve saat planlamaları için telefon ile irtibat kurulması gerekmektedir.

ÖZEL ARAÇ İLE GELECEKLER :

Türkiye’nin her yerinden özel aracı ile gelecek misafirlerimiz, Dalyan’da proğrama dahil olabilirler.

ÜCRET :

Ulaşım dahil, İki kişilik odada kişi başı 1.850 TL.

Kendi aracıyla, Otel Konaklamalı, İki kişilik odada kişi başı 1.450 TL.

İki kişilik odada, tek kişi farkı günlük 75 TL.dir.

ÜCRETE DAHİL OLANLAR :

Gidiş, Dönüş, Tüm Araçlı Transferler, Rehberlik, Seyahat Sigortası, 6 Gece Otel konaklama, 7 Kahvaltı (ilk gün sabah dahil), 6 Akşam Yemeği ve KDV.

(Kahvaltı ve Akşam yemeği pandemi kurallarına ve otel doluluk durumuna göre açık büfe veya masaya servis şeklindedir.)

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR:

Öğlen yemekleri, plaj-müze-ören yeri giriş ücretleri, alternatif proğram ücretleri.


OPERASYON SORUMLUSU:
Özgür ÖZEN 0 532 724 22 06

Özgür Rota Turizm Seyahat Acentası olarak, faaliyetlerimiz Türsab A/12269 güvencesi ile gerçekleştirilmektedir.

Grubumuz hakkında detaylı bilgiye facebook gruplarda: Özgür Rota ınstagram: özgürota ve www.ozgurota.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

*Kişi sayısına göre 19-31-46 kişilik, turizm seyahat yönetmeliklerine uygun, yüksek modelli lüks araçlarımızla ulaşım sağlanmaktadır. (Etkinliklerimiz kesin kalkışlıdır).                           

COVİD-19 SÜRECİNDE UYGULANACAK KURALLAR:
– Etkinliklerimiz “ Covid-19 Normalleşme Sürecinde Uyulması Gereken Sağlık Kuralları Yönergesi” çerçevesinde yapacaktır.

– Otel odaları her gün temizlenecek, yemek salonunda mesafeli düzen oluşturulacaktır.

– Ulaşım araçları Sağlık Bakanlığı veya ilgili makamlarca ilan edilen güncel kurallar çerçevesindeki kapasite kadar yolcu olacaktır.
– Araçlarda tur öncesinde ateş ölçümü yapılacaktır.
– Araçta mutlaka maske takılacaktır.
– Araca binerken el dezenfeksiyonu yapılacaktır.
– Araç içerisinde yer değişikliği yapılmayacak ve maske çıkarılmayacaktır.
– Araç içersinde yiyecek veya içecek ikramı olmayacaktır.

-Hes kodu almak kişilerin kendi sorumluluğundadır.
Tüm katılımcılar yukarıdaki kuralları kabul ederek etkinliğimize katılabilir.

#tatil #yaztatili #ucuztatil #alternatiftatil #dalyan #sarıgerme #göcek #doğagezi #doğarehberi #ankaradantatil #ankaragezi #köyceğiz #fethiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir