TÜPLÜ DALIŞ TURU (TAM GÜN)

Marmaris Tüplü Dalış Turu

Denizaltının gizemli ve keyif dolu dünyasıyla sizleri tanıştırmak için düzenlediğimiz dalış organizasyonları ile Marmaris tatiliniz için, ömür boyu unutamayacağınız bir deneyimi, kolaylıkla yaşayabilirsiniz. Üstelik bunu yapmak için, profesyonel bir dalışçı olmanız gerekmiyor. Bir tatil için yaşayabileceğiniz en farklı deneyimlerin başında gelen dalış sporuyla yaşayacağınız farklı bir heyecanın, tatilinizin en önemli parçalarında biri olacağına emin olabilirsiniz.

Dalış sporlarında üst düzey profesyonelliğe sahip eğitmenler ile yapacağınız dalış, aynı zamanda sualtını çok daha yakından tanımanıza fırsat sunacak bir aktivite olacaktır. İster profesyonel bir dalışçı olun, isterseniz daha önce bu sporu hiç yapmamış biri olun. Tatilinizde grup halinde yapılacak bu dalışlar, size ayrı bir zevk verecektir.

Teknelerle ziyaret edilen belirli koylarda, sertifikalı eğitmenlerimizle Marmaris’in gizemli sularında farklı bir dünya sizi bekliyor olacak.

İki farklı noktada 20 şer dakikalık 2 dalış yapılır. İlk tecrübe yaşayacaklar için derinli 5 metre ile sınırlıdır.

Dalış teknemiz, Marmaris’in teknik donanımlı en iyi teknesidir.

Her 3 kişiye bir eğitmen refakat eder. Güneşlenme ve dinlenme alanları mevcuttur.

Ana tekneye ulaşım, Turunç limandan sürat botu ile gerçekleştirilir.

Unutmayınız: Mayo, Güneş Kremi, Havlu.

Uyarılar: 14 yaş sınırı vardır. Nefes zorluğu, Yüksek tansiyon ve kalp rahatsızlığı olanlara tavsiye edilmez.

Ücretsiz Otel Transferi

Rehberlik Hizmeti

Tüm Dalış Ekipmanları

Tüm Sigortalar

Dalış Eğitimi

Öğle Yemeği (Sandviç)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler; Dalış etkinliği esnasında, kendinizin yapacağı kişisel harcamalar, İçecekler, Özel fotoğrafçımız tarafından çekilecek video ve resimlerdir.

Marmaris Dalış Turu Saatleri

Otel servisle alınmanız ve tekrardan otelinize bırakılmanız arasında geçen süre, yaklaşık olarak 7 saattir. Sabah 10.00’da özel servislerimiz misafirlerimizi otelden alarak, dalış turu için harekete geçilir. Dalış yapıldıktan sonra ise, akşam saat 16.00’da misafirlerimiz Turunç merkeze bırakılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir