MARMARİS TURUNÇ OTELLERİNDE YAZ-KIŞ TATİL, EĞLENCE VE AKTİVİTELİ TURLAR

ÖZGÜR ROTA KATILIMCILARI VE ANKARA DAĞCILAR BİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ SPORCULARI AŞAĞIDAKİ TÜM PROĞRAMLARA KATILIM YAPABİLİR, HER TÜRLÜ ULAŞIM DESTEĞİ ALABİLİR, BÖLGE KONUSUNDA TURUNÇ OTEL AKTİVİTE MERKEZİN’DEN GEREKLİ BİLGİ VE DESTEĞİ ALABİLİRLER.

OTEL CALL CENTRE İLE REZERVASYON YAPTIRIRKEN MUTLAKA ÖZGÜR ROTA BAĞLANTINIZI BELİRTİN, SADECE SİZE ÖZEL İNDİRİM, 9 TAKSİT SEÇENEKLERİNDEN FAYDALANIN VE KATILACAĞINIZ AKTİVİTELERİN KAYDINI YAPTIRIN.

AKTİVİTELERDE KULLANACAĞINIZ EKİPMANLAR VE GETİRECEĞİNİZ MALZEMELER İÇİN AKTİVİTE SORUMLUMUZ İLE İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ.

OTEL AKTİVİTE SORUMLUSU ÖZGÜR ÖZEN 05327242206

1-) DOĞA YÜRÜYÜŞÜ (TREKKING): Bölgede işaretlenmiş ve haritalandırılmış 830 km lik ‘Karia Yolu’, 470 km lik ‘The Eco Trails‘ trekking rotalarında, eşsiz görsel güzellikler içinde yürüyüş yapabilirsiniz.

2-) BİSİKLET (BICYCLE): Bölgede işaretlenmiş ve haritalandırılmış Marmaris Bisiklet Rotalarında ilerleyerek, eşsiz görsel güzellikler içinde organizasyonlar yapılabilir. E-Bike veya standart bisiklet ile kiralık bisiklet hizmeti alabilirsiniz.  

3-) DALIŞ (SCUBADIVE): Profesyonel ve amatörler için, Marmaris koylarında tam gün süren, fantastik bir sualtı macerası ile etkileyici bir Dalış tecrübe programına katılabilirsiniz.

4-) RAFTING: Dalaman Çayında, 16 km ve tam gün süren, inanılmaz bir nehir macerası yaşayabilir, muhteşem manzaranın, yazın sıcağında serinlemenin tadını çıkarabilirsiniz.

5-) KANO: Akyaka-Azmak veya otele yakın görsel güzelliği olan deniz üzerinde Kano ile tam veya yarım gün süren bir tecrübe yaşayabilirsiniz.

6-) YOGA, PLATES ve FOTOĞRAF: Fotoğraf çekimi, yoga ve felsefesine yönelik aktiviteler yapabilir, Otelimizde masaj, sauna, tuz odası, fitness gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

7-) YAMAÇ PARAŞÜTÜ (PARAGLIDING): Ören Paraşüt Tepesi veya Fethiye Baba Dağı 1960 metreden 30 dk. süren eşi benzeri olmayan bir deneyim yaşayabilirsiniz.

😎 G.BİRLİK TEKNE TURU (BOAT TOUR): Turunç çıkışlı günübirlik, Marmaris çıkışlı Dalyan, Sultaniye Kaplıcaları, İz tuzu plajı veya Göcek hareketli On İki Adalar veya Gökova Körfezi (Sedir Adası-Cleopatra günübirlik tekne turuyla keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

9-) BALIK TUTMA TURU: Amatör ve profesyoneller için balık tutma turu ile farklı türlerde balık tutma deneyimi yaşayabilirsiniz. (Kendi malzemeniz veya verilecek malzeme ile katılabileceği etkinlikte, balıkçılık hakkında bilgiler verilir. Hangi balığın hangi yemi sevdiği detayına kadar olan en ince ayrıntıları öğretilir) 

10-) JEEP SAFARİ: Off road deneyimi ile manzara noktalarına ulaşabilir; su savaşları ile eğlenceli, adrenalin ve macera dopdolu bir gün deneyim yaşayabilirsiniz.

11-) AT SAFARİ: Yakın bir bölgede veya biraz daha profesyonel olanlar için Ula Ataköy Padok ‘da bu deneyim yaşayabilir, manzara noktalarına ulaşabilir; eğlenceli, adrenalin ve macera dopdolu bir gün deneyim yaşayabilirsiniz.

12-) WIND SURF – KITE BOARD: Dünyaca ünlü Gökova’da uzman eğitmenlerden ders alabileceğiniz, malzeme kiralayarak kendinizi rüzgâra ve dalgalara bırakabileceğiniz bir aktivite yapabilirsiniz.

13-) TOPLU VEYA ÖZEL ARAÇLI GEZİ TURLARI: G. Birlik yapılabilecek bölgedeki doğal ve arkeolojik güzelliklere, tam gün süren gezi turları yapılabilirsiniz.(Efes, Pamukkale, Kaya köy, Saklıkent, Kelebekler Vadisi). Bölgede yapılabilecek plaj turları, Çiftlik Koyu, Bayır Köyü, Kız Kumu, Selimiye, Bozburun gezileri.

14-) BUGY – ATV – PAINTBALL TURLARI yapılabilir.

15-) Acentemiz aracılığıyla, VİP VE TOPLU OLARAK HAVAALANI DÂHİL TÜM TRANSFERLER yapılabilir.

16-) YUKARIDAKİ AKTİVİTELERLE İLGİLİ DOĞA KULÜPLERİ, SEYAHAT ACENTELERİ VE İLGİLİ FEDERASYONLARLA İŞBİRLİĞİ İÇİNDE, TURUNÇ OTEL KONAKLAMALI, AKTİVİTE ORGANİZASYONLARI yapabilirsiniz.

Bu organizasyonlar ve tüm taşıma işlemlerindeki sorumluluk Özgür Rota Turizm Seyahat Acentesinin (TÜRSAB Belge No:12269) güvencesi altında yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir