HAKKIMIZDA

Acentamız 2019 yılında ÖZGÜR ROTA TURİZM VE TİC. LTD. ŞTİ. Adında merkezi Ankara’da kurulmuş Türkiye Seyahat Acentaları Birliğine Üye 12269 üye numaralı A grubu seyahat acentasıdır. Faliyetlerimizi butik tarzda planladığımızdan diğer şehirlerde şubemiz yoktur.

Ağırlıklı olarak doğa, kültür ve tarih turları düzenlemekte olan bir seyahat acentası olup, konaklamalı ve günübirlik turlar, uzun süreli doğa ve kültür turları, bayram turları ile kişi ve gruplara özel turlarda düzenlemektedir.

Festival turlarına da çok önem veren bir seyahat acentası olup, Türkiye’nin bir çok bölgesinde düzenlenen festivallere, yerel organizasyonları katılımda öncülük etmiştir.

VİZYON VE MİSYON

Özgür Rota seyahat acentası olarak bundan sonrada bu tur organizasyonlara yenilerini katmak, var olanları geliştirmek ve öncü olmak dışında daha önce tur düzenlenmeyen bölgeleri programlarına dahil ederek keşfedilmemiş doğa, tarih ve kültür miraslarımız ile buluşturmayı, ülkemiz kültür ve doğal değerlerini korumayı, sahip çıkmayı misyon edinmiş bir acentadır.

MÜŞTERİ MENNUNİYETİ

Bizim önceliğimiz, sizlerin mutluluğu. Misafirlerimize Özgür Rota Turizm Seyahat Acentası güvencesiyle hizmet veriyoruz. Hesaplı, güvenli, mutlu ve keyifli turlar ve deneyimler yaşamanız için var gücümüzle çalışıyoruz.

ÖNCELİĞİMİZ BUTİK TUR

Daha seri hareket etmemizi sağladığı için daha çok yer görme imkanı bulduğumuz, büyük araçların giremediği tur güzergahlarını programlarımıza dahil ederek buraları herkesten önce keşfetme ayrıcalığını yaşadığımız, katılımcıların bir biriyle ve rehberler ile iletişimin kolay olduğu, yemek yenilecek mekanlarda uzun süreli servis gecikmelerine muhatap olmadığı, müze ve ören yerleri girişlerinde kuyrukta beklemenin en aza indirildiği, katılımcıların kendilerini özel hissetmelerini sağladığı, katılımcılara bazen küçük sürprizlerin yapıldığı, yerel insanımızla iletişim kurma olanağının da bulunduğu turlar olduğu için Butik Turlar düzenlemeye öncelik veriyoruz.

ÇEVRE VE HAYVAN DUYARLILIĞI VE EKONOMİK KATKI

Gezilerimizde çevreye duyarlı davranıyoruz. Doğa yürüyüşü ve gezilerimizde, ev sahibi olan hayvanlara karşı duyarlı olmaya gayret gösteriyoruz. Mümkün olduğunca sokak hayvanlarına bir şeyler verme gayretiyle, katılımcılarımıza ve özellikle gençlere hayvan sevgisini aşılamaya gayret gösteriyoruz. Gezilerimizde elimizden geldiğince yöreye katkı sağlamaya çalışıyoruz. Alışverişlerimizi mümkün olduğunca yöreden yaparak bölge esnaf ve köylüsüne ekonomik katkı sağlamaya çalışıyoruz. Kaliteli, örnek katılımcılarımız ve rehberlerimizle gittiğimiz yerdeki gençlere iyi örnek olmaya, onların ufuklarına vesile olmaya çalışıyoruz.

NEDEN ÖZGÜR ROTA

Beş yılı aşkın süredir, amatör bir ruhla başlayıp ve bu ruhun getirdiği heyecanı hiç bir zaman kaybetmeden, katılımcı ve rehberleriyle bir aile ilişkisi içinde olabilen, taban fiyat politikasıyla, ama profesyonel bakış açısı ve iş ahlakı ile devam eden, tek hedefi tam müşteri memnuniyeti ve güveni olan, organizasyonlarını butik tarzda devam ettirmek isteyen bir seyahat acentesi olduğumuz için…