AYAKLI GÖL EVLERİ

www.ayakligol.com adresinden detaylara ulaşabilir veya bilgi ve rezervasyon için Özgür Rota ile iletişime geçebilirsiniz. 05327242206

Ayaklı Göl Evleri, 5 ultra lüks villadan oluşan yeni nesil konaklama tesisidir. Ayaklı Göl Evleri , 7,5 dönüm arazi içerisinde günlük villa turizmi için tasarlanmıştır. Tesisimiz büyük yüzme havuzu, kafeteryası, isteğe bağlı kapıcılık, yemek, tekne turu, yoga masaj, bisiklet turu gibi aktiviteleri de sunabilen her türlü konfora sahip bir tesistir.

Sandras Dağı eteğine kurulan Ayaklı Göl Evleri, Köyceğiz Gölü manzarasıyla huzurlu bir tatil seçeneği sunuyor.

Tesisimiz 2021 yaz dönemi itibariyle hizmete girmiştir. Yani tesiste bulunan her şey yenidir. Villalarımızın dekorasyonunda ve isimlendirmesinde biriciklik esasına uygun olarak davranılmıştır. İsimlerde Köyceğiz’imizde bulunan kuş isimleri seçilmiştir. Dekorasyon, seçkin mobilya ve beyaz eşya firmalarıyla projelendirilmiş ve uygulanmıştır.

Villalarımızın hepsinde hemen her odada ebeveyn banyosu bulunur. Salonlarımız açık mutfak ve 65 mt2 olup hepsi havuza bakar ve havuza kolay çıkışı vardır. Evlerimiz 2 ayrı girişlidir. Üst kısımda girişte salon, üst katlarda 3 oda ve 2 banyo vardır. onunda üstünde, içinde çalışma odası bulunan büyük bir seyir terası vardır. Evin alt kısmında ise 2 oda (her ikisinin de kendi banyosu var) ve büyükçe bir açık mutfaklı salon bulunur. Yani evimizde toplam 5 oda, 4 banyo, 2 açık mutfaklı salon ve 1 çalışma odalı seyir terası bulunur. Evin alt kısmıyla üst kısmının ayrı kapı girişi vardır. dilenirse 2 ayrı ev olarak düşünülüp kullanılabilir. Salonlarda ve odalarda çalışma masası olarak kullanılabilecek masalarımız mevcuttur. Burada Özellikle pandemi döneminde evden çalışmak isteyenler düşünülmüştür.

Tesisimizde her ev için 2 üstü kapalı otopark yeri ayrılmıştır. yetmezse de otopark sıkıntısı bulunmamaktadır.

Opsiyonlu Ek Hizmetler
-Her gün market ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz kapıcılık hizmeti.
-İstediğiniz gün temizlik, ütü vs. ihtiyacınızın giderilmesi.
-Kafeterya imkanı
-Sofra kurdurma ve yemek hizmeti

YAKIN BÖLGEDE PLANLANABİLECEK AKTİVİTELER :


1-) YAMAÇ PARAŞÜTÜ : Fethiye Baba Dağı 1960 metreden 30dk süren eşi benzeri olmayan bir deneyim yaşayabilir, unutamayacağınız performans fotoğraflarını alabilirsiniz
2-) RAFTİNG : Dalaman Çayında, 16km ve tam gün süren, inanılmaz bir nehir macerası yaşabilir, muhteşem manzaranın, yazın sıcağında serinlemenin tadını çıkarabilirsiniz.
3-) KANO : Dalyan kanallarında veya Göcek koylarında kano ile tam gün süren bir tecrübe yaşayabilirsiniz.
4-) BİSİKLET : Köyceğiz, Ortaca, Dalaman bölgesinde işaretlenmiş ve haritalandırılmış 740 km lik ‘The Eco Trails’ bisiklet rotalarında ilerleyerek kendinizi eşsiz görsel güzellikler içinde bulabilirsiniz.
5-) YOGA : Ekim ayında festival olarak düzenlenen, yıl boyunca da devam eden yoga ve felsefesine yönelik aktivitelere katılabilirsiniz.
6-) DOĞA YÜRÜYÜŞÜ : Köyceğiz, Ortaca, Dalaman bölgesinde işaretlenmiş ve haritalandırılmış 470 km lik ‘The Eco Trails‘ trekking rotalarında ilerleyerek kendinizi eşsiz görsel güzellikler içinde bulabilirsiniz.
7-) DALIŞ (SCUBADIVE) : Fethiye koylarında veya Dalyan’da tam gün süren, fantastik bir sualtı macerası yaşabilir, etkileyici ve unutamayacağınız bir tecrübe yaşayabilirsiniz.
😎 TEKNE TURU : Köyceğiz hareketli Dalyan, Sultaniye Kaplıcaları, İztuzu plajı veya Göcek hareketli oniki adalar günübirlik tekne turuyla keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

9-) JEEP SAFARİ : Off road deneyimi ile manzara noktalarına ulaşabilir; su savaşları ile eğlenceli, adrenalin ve macera dopdolu bir gün deneyimi yaşayabilirsiniz.

10-) WIND SURF – KITE BOARD : Dünyaca ünlü Gökova’da uzman eğitmenlerden ders alabilir, malzeme kiralayarak kendinizi rüzgara ve dalgalara bırakabilirsiniz.
11-) BAZAAR : Haftada bir kurulan Köyceğiz ‘Köylü Pazarı’, ayda bir kurulan ‘İkinci El Pazarı’da bölge insanı ve turistlerin ilgisini çekmektedir.

DENİZE GİRMEYE ELVERİŞLİ KUMSAL VE KOYLAR: Ekincik, İztuzu, Kargıcak, Akçabalık, İnardı, Şeytancık, Aşı, Sarıgerme, Dalaman, Kayacık, Alayurt, Lakoz, Gökgemile, Ağa limanı, Göbün, Merdivenli, Yavansu, Kurşunlu, Kuyrucak, Hamam, Sarsala, Taşyaka, Kille, Selmin, Osmanağa, İnlice, Teğnelli, Karakum, Çığlık, Günlüklü.

BİTKİSEL ÖRTÜ, COĞRAFİ YAPI VE YÜKSEKLİK AÇISINDAN ÇEŞİTLİLİK ARZEDEN DOĞAL GÜZELLİKLER VE TABİAT VARLIKLARI: Köyceğiz Gölü, Kocagöl, Alagöl, Sülüngür Gölü, İztuzu Gölü, Sülüklü Göl, Gökçeova Gölü ve Dalyan lagünü; Kepez kanyonu ve Yuvarlakçay kanyonu; Çiçekbaba, Çal, Ölemez, Eren, Nuri Baba ve Kızıldağ; Sığla ormanları.

PEYZAJ AÇISINDAN ÖZELLİĞİ BULUNAN AKARSU, TERMAL, ŞELALE VE MAĞARALAR: : Namnam çayı, Yuvarlakçay, Dalaman çayı, Dalyan çayı; Sultaniye kaplıcaları, Kokargirme, Fevziye ve Kapukargın kükürtlü sıcak su kaynakları; Toparlar şelalesi, Gökbel Alanbaşı şelalesi, Göcek Suuçtu şelalesi, Yangı Akçay şelalesi; Kırcagedre ve Kocain mağaraları.

UZMAN EKİBİMİZLE, HAVAALANI VE TÜM ARAÇLI TRASFERLER, GÜNÜBİRLİK PLAJ TRANSFERLERİ VE İSTEĞE BAĞLI PROĞRAMLAR DAHİL, YUKARIDAKİ TÜM FAALİYETLER İÇİN AKTİVİTE ORGANİZATÖRÜMÜZ İLE SİZE VE GRUBUNUZA ÖZEL PROĞRAMLAR DÜZENLEYEBİLİRİZ.

ÖZGÜR ROTA TURİZM SEYAHAT ACENTASI 0532 724 22 06