OKUL TURLARI

-OKULLARA ÖZEL GÜNÜBİRLİK VE KONAKLAMALI TURLAR

-DOĞA YÜRÜYÜŞLERİ VE KAMPLARI

Değerli Öğretmen ve  Velilerimiz, Ülkemizin kültür değerlerini, tarihi alanlarını, coğrafi güzelliklerini, doğasını çocuklarımızla tanıştırmak, unutamayacakları okul anıları arasına katmak amaçlarıyla yola çıkan Özgür Rota Seyahat Acentamız, güvenilir, kaliteli hizmet için tüm hazırlıklarını yapmış, proğramlarını hazırlamıştır.   

Acentamız, Ankara Dağcılar Birliği Spor Kulübü ile bağlantılı çalışmalar da yapmakta olup, çocuklarımız için doğada her türlü eğitim verip, kamp, doğa yürüyüşleri, dağcılık eğitimleri konusunda, işin uzmanlarıyla faaliyetlerde düzenlemektedir. Burada amaç çocuklarımızı doğayla buluşturmak, bilgisayar-cep telefonu-televizyon ortamlarından uzaklaştırıp, doğa ve hayvan sevgisi aşılamaktır.  

Prensip olarak, en iyilere odaklı konaklama, restoran ve profesyonel rehberlik hizmetleri üzerinde çalışılmaktadır.

Sizin okulunuza özel, yurtiçi ve yurtdışı turları, doğa ve kültür turları, günübirlik ve konaklamalı turlar alanında hizmet vermekteyiz.

Aşağıda örnek verdiğimiz birçok rotada günübirlik ve konaklamalı olarak tamamen öğrencilerimize eğitim hayatlarında faydalı olabilecek rehberlerimiz eşliğinde bilgi ve bilinçlendirme düzeyine uygun, eğitecek, eğlendirecek, dinlendirecek şekilde hazırlanmış programlarımız yer almaktadır.

Tercih edeceğiniz programlar için ayrıntılı bilgi, detaylı program anlatımı ve uygun fiyatlandırmamız için bizimle iletişime geçebilir, okulunuza davet edebilirsiniz.

ANKARA ÇIKIŞLI, ÖRNEK GÜNÜBİRLİK VE KONAKLAMALI TURLARIMIZ:

Polatlı Tarihi Alanlar Turu                                                                                                                                                                 Beypazarı-Abant-Gölcük Turu
Amasra-Safranbolu Turu
Sapanca Maşukiye Turu
Kapadokya Turu
Yedigöller Turu
Çanakkale Truva Assos Turu
İstanbul Turu
İstanbul Adalar Saraylar Turu
İzmir Efes Şirince Kuşadası Pamukkale Turu
Çorum Hattuşaş Turu
Denizli Pamukkale Turu
Konya Turu
Karadeniz Turu
Eskişehir Turu
Ilgaz Turu
Kartepe Turu
Kartalkaya Turu
Bursa Uludağ Turu
Kayseri Erciyes Turu

TALEP VE İSTEKLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA FARKLI DESTİNASYONLARI BİRLİKTE OLUŞTURABİLİRİZ.